Vodafone Merkez / -

Merkez İletişim Türkiyeyi ve Türk halkını tanıyan sektöründe lider Vodafone’ un bayisi olarak misyonumuz; iletişimdeki kaliteyi arttırmaktır. Sık sık yeni ürünlerle ve kampanyalarıyla iletişimde konforu sağlayan Vodafone bölgemizde, Şanlıurfa ilinin Merkez ilçesinde en çok talep edilen bayi olmamızı sağlamıştır.

Merkez İletişim olarak odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.

Şanlıurfa ilinin Merkez ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Merkez İletişim güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Vodafone Cep Merkezimiz Merkez İletişim bekliyoruz.Şanlıurfa ilinin Haliliye ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Merkez güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de Merkez Cep Merkezimize bekliyoruz.